BOOK - Čtěte, pokud chcete dobýt instagram

října 17, 2018 MonicaLife 0 Comments


Středa!

Zrovna včera, když jsem si nechala na Praze 8 vyměnit baterii v mém iPhonu, tak jsem měla hodinu čas. Šla jsem do OC Krakov, kde jsem se zastavila v Knihkupectví. Posledních pár měsíců trávím víc v knihkupectví, než v krámech s oblečením. Včera jsem se v knihách procházela dobrých 30 minut.
Nejdřív po čem koukám, tak jsou knihy o blogování, copywritingu, lifestyle atd. Včera už jsem byla po půl hodině v koncích a šla jsem se zeptat prodavačů, kde mají knihy žánru o blogování. Prodavač mi ukázal tyto dvě knihy. Zpočátku, když jsem si vzala do ruky první díl, tak jsem tomu nemohla přijít na chuť, ale pak jsem se začetla a řekla jsem si, že ta knížka jde se mnou. Když jsem se už blížila k pokladně, tak jsem si cestou říkala, jestli nevzít rovnou i ten druhý díl, protože přeci jen, kniha je tenká a bude přečtená hned a nerada bych jela druhý den pro další díl, tak jsem se vrátila a vzala rovnou obě dvě. Doporučená cena prvního dílu 280 Kč a druhého 290 Kč.


Dobře jsem udělala. Večer jsme s přítelem zalehli do postele a už to jelo. Zabrala jsem se toho tak, jak dlouho ne. První díl byl přečtený během chvilky, a pak už jsem sahala po druhém dílu.


Kniha je podána velice jednoduše. V knize najdete příběhy instagramových hvězd a jejich profilů, no jak jinak to nazvat, když figurují v knize 😃. První díl Vám především radí, jak se s instagramem někam dostat, což je dobré jak pro začátečníky, tak pro lidi, kteří už instagram mají a chtějí s ním někam prorazit.
Líbí se mi jak je kniha zorganizována. Máte pár rad, příběhů, a pak dokonce najdete i doporučené aplikace pro úpravy fotek. To bych nebyla já, abych si hned jednu z nich nestáhla #VSCO už jede v mém telefonu díky této knize! 😍

Dokonce jsem si udělala takový menší test na novém instagramovém profilu, který už jsem chtěla založit nějakou dobu, ale po této knize jsem se konečně odhodlala. Kdyby jste chtěli sledovat posun profilu na instagramu, najdete mě tam jako @LIFEPHOTO_CZ profil převážně zaměřený na lifestylové fotografie, vlastně na všechny fotografie. Co uvidím, co mě napadne, to vyfotím!

Pokud i Vy chcete někam dotáhnout Váš instagram, tak určitě tuto knihu doporučuji! Čte se hlavně úplně sama! 😇

You Might Also Like

0 komentářů: