IQOS - elektronická cigareta

října 09, 2018 MonicaLife 0 Comments

google.com

Hezký večer. Dnes bych se ráda podělila o zkušenosti s iqos! Sama ho používám už něco málo přes rok, a tak si myslím, že už je na čase jít ven s tím, jak jsem nebo nejsem spokojená.

pinterest.com
Na iqos jsem narazila díky mému bývalému příteli, který měl dokonce paní co s představením a prodejem iqos začínala. Iqos půjčovala na prvních pár dní na vyzkoušení, protože stálo 1790 Kč + k tomu jste si mohli vzít kartón cigaret do iqos (heets). Když si na to vzpomínám iqos se snad nedalo ani nikde koupit, maximálně přes obchodní dealery. Co se začátků s iqos týkalo, tak opravdu to mělo u většina lidí velký úspěch, samozřejmě i u mě. Já jsem před iqos byla silná kuřačka na svůj věk. Kouřila jsem půlku krabičky denně někdy i více, a když se šlo pít? Tak o tom ani nemluvím 😅.
Když jsem iqos poprvé vyzkoušela, vyzkoušela vůbec jak se to používá, jak se s tím zachází, jak se to kouří, tak to byla docela sranda 😁. Hned první heets (cigareta neboli náplň do iqos) chutnala jako chleba. Tehdy byli 3 varianty. Zeleno modrá (mentol), žlutá (chuť na styl tropical) a oranžova (silnější cigaretová chuť). Zrovna nedávno udělali nové heets, a to tmavě červené, což má odpovídat silnému tabáku, odpovídá.

Ze začátku jsem kouřila žluté, pak jsem kouřila žluté a zelené, a pak jsem přesedlala jen na mentolky. 
Od minulého roku 2017 v červnu jsem se rozhodla kouřit jen iqos a seknout s cigaretami, což bylo kupodivu lehké! Vydržela jsem to celý rok, kdy jsem pak poznala bývalého přítele a vrátila se k normálním cigaretám, což samozřejmě pro tělo jako takové byl šok. Iqos jako takové je o 100% zdravější než samostatná cigareta. Když jsem iqos kouřila první 3 měsíce o dost lépe, ale opravdu o dost lépe se mi dýchalo a nebudu Vám lhát, heets stojí jedna krabička 100Kč a kartón 900Kč a když si kupujete ob den krabičku heets a krabičku normálních cigaret, tak to pěkně leze do peněz ani nevíte.

Tato elektronická cigareta má výhod několik. 
- Můžete jí kouřit ve většině restaurací
- Pokud máte správně vyčištěno, tak nesmrdí
- Elegantní vzhled
- Zdravější 
Dříve fungovali hostesky, které byly ochotné Vám udělat reklamaci přímo na místě, kde se zrovna nacházely, ze začátku bylo nutné volat nejdřív na zákaznickou linku, kde Vám pomohli a řekli kam zrovna můžeme jet třeba reklamovat své iqos.
Teď už ale máme několik stánku v obchodních centrech nebo dokonce krásný iqos store na Praze 1.

MediaGuru

V tomto store mají několik doplňku na Vaše iqos, které si můžete vytunit podle svých představ. Nachází se na adrese Na Příkopě 22. Tento iqos store je opravdu krásný, moderní a obsluha skvelá!
Mají tam příjemné posezení a dělají gravírování. 

google.com (my-iqos)
Zrovna dnes jsem se rozhodla úplně přestat s kouřením normálních cigaret a opět se vrátit jen čistě iqos, dnes se mi to od dopoledne daří a už cítím, jak se mi lépe dýchá. 

Hodnocení iqos není jen o chvále, bohužel se najdou i věci, které zrovna nebudou vyhovovat každému. Shrnu to rovnou k + a -.

+ Design 
+ Nesmrdí 
+ Povolené kouření v restauracích
+ Chuťově přijatelné, jde o zvyk

- Dokouřené heets, pokud necháte ležet někde v místnosti dokáže smrdět i jako popelník plný vajglů.
- Nabíjení (U normálních cigaret dokouříte a můžete si hned zapálit další, u iqos si musíte 5 minut počkat, než se nabije)
- Cena 
- Časté reklamace (ale jsou zdarma)

V době iqos už nesháníte zapalovač, ale nabíječku 😆


You Might Also Like

0 komentářů: