Fabia YOUFEST #2018

listopadu 06, 2018 MonicaLife 0 Comments

google.com

Hezké úterý ⭐️


V sobotu 3.11 se v Praze v Holešovicích na Výstavišti konal #FabiaYOUFEST kam jsem jsem mohla podívat díky své kamarádce.

Vzhledem k tomu, že sama vlastním auto od značky #škoda , tak si vybrala mě, že by se mi to mohlo líbit a nebyla daleko od pravdy 😄. Festival byl i můj první v životě, nikdy předtím jsem na koncertě nebo festivalu nebyla, takže to pro mě byl skvěly zážitek. Veletržní Holešovický palác měl pravé křídlo, kde bylo velké pódium, kde vystupovala třeba skupina Slza, zpěvačka SIMA, Adam Mišík a další, pak bylo levé křídlo, které bylo spíš hobby, bylo tam toho několik. Stánek AVON, který tam měl několik možností, jako třeba líčení, vytváření boho čelenek, krásné pletené copy aj. Bylo tam několik stránku s kávou, jídlem a různými maličkostmi na památky. Dokonce na konci levého křídla dělali tetování a muži měli možnost se nechat ostříhat 🥂🍺🍕✂️.

Všechno to bylo skvělé, zábavné,  ale upřímně dokud jsem pila, tak jsem si to užívala 100x víc, než když jsem nepila 😄. Když jsem nepila, začala jsem si všímat neohleduplných lidí a začalo mě to silně vytáčet, takže jsem měla 3 aperoly, pak jsem si dala kafe a okolo 20h jela domů. 💁🏻‍♀️

Alej jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost tam jít. Viděla jsem skvělé lidi, a dokonce se i vyfotila s Jitkou Nováčkovou a Darou Rolins. 
Zde můžete vidět fotky.
Co vy? Taky jste byli? 🎉

You Might Also Like

0 komentářů: